Lasuurne linaõlivärv

Ilmastikukindel ja elastne värv kõikidele puidupindadele (eriti akendele, puitfassaadidele, aiamööblile ja laste mänguasjadele). Puidu hallinemise ärahoidmiseks ja kaitseks UV-kiirguse eest tuleb värvi toonida.  Kasutada võib kõiki Kreidezeit pleekimiskindlaid värvimuldasid ja mineraalpigmente.
Värvitud pind jääb läikiv ja hingav, seega niiskus saab alati puidust välja liikuda. Pinda on lihtne hooldada ja töödelda (ka uuesti üle värvida). Värv ei pragune ega kooru pinnalt maha, on mustust- ja vetthülgav ning ökonoomne. Sülje- ja higikindel vastavalt DIN 53160 -le.
Ei sobi põrandatele.

Eico Puiduvärv

Eico matid mineraalvärvid on toodetud Islandil, kasutades tootmiseks 100% taastuvenergia allikaid. Värvid on väga keskkonnasõbralikud, hea kulumiskindlusega ning pestavad isegi kuni 2000 korda! 

Eico värve iseloomustab madalaim vabalt lenduvate orgaaniliste ühendite (VOC ≤ 0.5%) emitatsioon ruumi õhku, mis teeb need värvid sobivaks allergiate ja hingamisteede probleemide korral.

Värvid sobivad kasutamiseks ka ühiskondlikes ruumides, nagu haiglates, lasteaedades ja koolides.

Alterior Matt on kvaliteetne laia kasutusvõimalusega matt veekindel värv, mis on mittepleekuv ja säilitab oma esialgse tooni, samuti ei muutu toon aja jooksul kollakamaks. Värv on hea nakkuvusega, kinnitub erinevatele aluspindadele, ka vanadele alküüdvärvi kihtidele. Sobib kasutamiseks sisetingimustes: seintel, lagedel, mööblil, kivipindadel jms. Välistingimustes vähemalt 3 kihis: seintel, mööblil, betoonil ja mineraalsetel aluspindadel.

Tallinna salongis asub meil toonimismasin, millega võimalik lasta toonida mistahes värvikaardi järgi!

Samuti olemas Eico spetsiaalne värvikaart, küsida meie salongidest.

Kattev linaõlivärv

Linaõlivärv on hea katvusega, ilmastikukindel ja vaiguvaba õlivärv puidust sise- ja välispindadele, akendele ja ustele. Värv ei pragune ega kooru. Tänu difuussusele saab niiskus liikuda puidust väljapoole ning seega on puit kaitsud kõdunemise ja niiskuse eest. Toonivate pigmentidena on kasutatud ainult ilmastiku- ja UV-kindlaid mineraalseid pigmente. Puidu kruntimiseks on sobiv spetsiaalne Kreidezeit kruntõli. Vahekihi (pigmendi sisaldus suurem) ja lõppkihi (õli sisaldus suurem) värvid on pealekantavad eraldi ning muudavad puidu välistingimustes vastupidavamaks. Õlirikas pealiskiht annab värvile elastsuse samal ajal kui vahekihi värv (pigmendi sisaldus suurem) on püsiv. See teeb värvi uuendamise lihtsaks: puhastatud pinnale vävida uus kiht lõppkihi värvi. Linaõlivärv on valmis segatud 8 erinevas toonis (valge, ookerkollane, inglise punane, tumepruun, tumesinine, hall, roheline). Kõik toonid on omavahel kokkusegatavad.

Katva linaõlivärvi tootejuhend