Safrani Ökokodu

Käes on aeg tunnustada kõige ilusamaid, lennukamaid ja huvitavamaid naturaalse siseviimistlusega kodusid! Kui sinu kaunis kodu on ehitatud ja viimistletud keskkonnasõbralikkust silmas pidades, siis osale fotovõistlusel, olgu su kodu maalähedane või modernne!

Võistlusel osalemiseks:
1. Tee foto(d), kus oled viimistlemiseks kasutanud looduslikke materjale (krohvid, pahtlid, värvid, õlid, vahad, tadelakt, stucco jms).
2. Saada foto(d) või nende allalaadimise link aadressile tallinn@safran.ee.
3. Foto(de) kirjelduses too välja, mis ja kelle materjale oled kasutanud. Märgi palun ära ka ökokodu asupaik. Kirjeldusena võid fotodele lisada, millal viimistlustöid tehti, milline oli protsess ja kuidas lõpptulemusega rahul oled!

Ootame fotosid 10. juulini ja 11. juulil avatakse Delfi moodnekodu.ee portaalis hääletus, mille käigus saavad kõik soovijad oma lemmik-ökokodule hääle anda! Safrani Ökokodu uhke tiitliomanik selgub 21. juulil!

Auhinnad:

Safran

Hääletuse I koht autasustatakse Safrani 150-eurose kinkekaardiga, II koht 60-eurose kinkekaardiga ja III koht 40-eurose kinkekaardiga. Lisaks saavad esimese kolme koha omanikud osaleda tasuta kõigil 2016. aasta Safrani koolitustel.

Hea Maja Pood ja Maalermeister

Žürii (Safrani, Hea Maja Poe ja Maalermeistri esindajad) annab välja kaks eriauhinda - Hea Maja Poe mustritullikomplekti (väärtusega 40 eurot) ja kokku 50-euro väärtuses Maalermeistri kaseiinkrunti (5 liitrit) ja kaseiinvärvi Anna (10 liitrit).

Kodude alla kuuluvad ka suvilad, maamajad ka kõik, mis mõnusaks elamiseks mõeldud!