Tallinna Safran koolitab!

Head sõbrad! Safrani meistrid on taaskord valmis siseviimistluse vallas kõigi huvilistega omi tarkusi, ideid ja nippe jagama! Tule meile külla ja kuula, vaata, proovi, kuidas oma kodu parimal võimalikul viisil ise kujundada!

Mis täpsemalt toimuma hakkab?

28.10 tadelakt – Mis saaks olla veel parem kui siidmati läikega tadelakt sinu vannitoas? Eks ikka oma käega seinale kantud siidmati läikega tadelakt sinu vannitoas! Koolitusel räägime selle Marokost pärit veekindla krohvisegu põhitõdedest ja kasutamisvõimalustest. Lisaks teeme oma käega kogu protsessi läbi!

Koolitus algab kell 14.00 ja kestab neli tundi, hind 15 eurot.

11.11 värvid – Safrani värvivalik on äärmiselt lai ja rahuldab ka kõige nõudlikuma värvigurmaani vajadused. Meie sortimendist leiab erinevate naturaalsete toonidega savivärve, lubi-, marmor-, kaseiin- ja liimvärve. Koolitusel räägime sellest, millised värvid millistele pindadele sobivad, milliseid toone teatud tingimustes eelistada ja palju muud. Kõik soovijad saavad ka ise enda maalrioskused proovile panna!

Koolitus algab kell 16.00 ja kestab kaks tundi, hind 7 eurot.

25.11 dekoratiivpinnad – Koolitusel keskendume sellele, kuidas erinevatele ja tavalisena tunduvatele pindadele elu anda. Teema fookuses seisavad erinevad mustrirullid ja žabloonid, lasuur (läbikumav viimistlusvahend, mis lisab pinnale ruumilisust ja varjude rikkust) ning dekoratiivkrohvid.

Koolitus algab kell 16.00 ja kestab kaks tundi, hind 7 eurot.

9.12 õlid ja vahad – Puitpindade loomulikkuse ja heade omaduste säilitamiseks ning esile tõstmiseks on oluline nende töötlemiseks kasutatav meetod. Selleks tutvustavad meie meistrid puidu viimistlemiseks ja hoolduseks mõeldud erinevaid materjale. Kindlasti tuleb juttu ka puitmööbli värskendamisest ja põrandaõlide- ning vahade käsitlemisest.

Koolitus algab kell 16.00 ja kestab kaks tundi, hind 7 eurot.

Oma tulekust anna palun teada tallinn@safran.ee või 5556 6989. 

Kohtumiseni!

Dekoratiivpind