Sense logo vol.6_low q.jpeg

Oled ilmselt Sinagi unistanud päris oma kodust, oma majast. Kui majaehituse idee on kord juba päevakorda võetud, siis milliseid väärtushinnanguid omad? Millised omadused peaksid olema Sinu kodul? On Sulle oluline, et õhk oleks  puhas ja kvaliteetne? Leiad, etlisaväärtus oleks, kui küttekulud oleksid minimaalsed ja oled sõltumatu poliitilistest otsustest,  gaasi või hakkepuidu hinnast, millel puudub Sinupoolne kontroll.

Kas unistad kodust mis on keskkonnasäästlik ning kus on alati palju naturaalset valgust? Ei ole ju meeldiv elada majas, kus seintel on kemikaale sisaldavad viimistlusvahendid või hallitus, mille tõttu saavad alguse allergiad ja teised ohtlikud tervisehädad. Unistad ehk erilisest majast, mille sarnast teistel veel polegi? Kas usud, et võimalik on luua kodu, kus tolm puudub ja tuul ei puhu iialgi akna vahelt sisse. Ei oleks Kas unistad kodust, mis on keskkonnasäästlik ning kus on alati palju naturaalset valgust.

On Sul villand metsikutest arvetest, kehvast unest, tervisehädadest, laialt levinud ja tüüpilisest viimistlusest, külmetavatest varvastest ja pidevast tolmu pühkimisest? Tahaksid ka talvel nautida kvaliteetaega perega, ilma, et tuba oleks umbne ja akna avamine pakase tõttu ebapraktiline? Sense saab Sind ja Sinu peret aidata! House 2020 on just see, millest  unistanud oled, see on kontseptsioon tulevikumajast.  MAKES SENSE!

Lisainfot: www.sense.ee

unnamed.jpgSense projekteerib ja toodab ainsana Eestis rahvusvaheliselt sertifitseeritud passiivmaju. Kasutatav kontseptsioon tugineb päikeseenergia nutikal käsitlemisel. Hoonete kavandamisel rakendame erinevaid simulatsioonarvutusi, pöörates tähelepanu suurele hulgale detailidele.

10 aasta arendustöö tulemusena oleme lahti mõtestanud energiatõhusa hoone toimimise kõik aspektid ja loonud sobiva kontseptsiooni.

Sense tehases välja töötatud puitelement lahendused tagavad hoonete valmimise kiiruse ja täpsuse. Maailmatasemel tööd kinnitab passiivmajanormist kaks korda parem mõõdetud õhupidavus.

Hea enesetunde ja tervise seisukohalt on suur tähtsus ruumi sisekliimal ja õhu kvaliteedil, mille tagamiseks kasutame oma hoonetes looduslikke materjale ja tõhusat ventilatsioonisüsteemi.

Üle kümne aasta pikkune arendustöö energiatõhusa ehituse valdkonnas on andnud meie spetsialistidele ainulaadsed oskused ja kogemused.  Selle tulemusena oleme ehitanud Eesti esimesed rahvusvaheliselt tunnustatud passiivmajad.