Lubivärv

Hea katvusega matt valge värv seintele ja lagedele, mis sobib kasutamiseks nii sise- kui välitingimustes. Annab ühtlase mati pinna, mida on võimalik mitu korda üle värvida.
Sobivateks aluspindadeks siseruumides on mineraalsed töötlemata aluspinnad (krohv, kips, tapeet jne.) Välitingimustes on sobivateks aluspindadeks betoon, silikaattellis.
Hea veeaurujuhtivus. Kõrge pH tõttu võime vältida enamiku hallitusseente teket (korraliku õhutuse korral) ja absorbeerida lõhnu.Toonitav ainult sisetöödel AURO täistoon värvidega.

Marmor-lubivärv

Kreidezeit marmor-lubivärv on lubi-sideainega värv, mida võib kasutada nii sise- kui väliruumis. Sobivateks aluspindadeks on kõik töötlemata mineraalsed krohvid, kivi- ja müüripinnad. Täiteainena sisaldab jahvatatud marmorit, mis annab värvile hea katvuse ja särava valge tooni. Erinevalt tavalisest lubja ja vee segust saab marmor-lubivärviga katva pinna tavaliselt kahe kihiga. Pind jääb tugev, matt ja loomulikult valge.  Marmor-lubivärvi on nii siledat kui struktuuriga. Toonitav värvimuldadega, mille tulemusena luuakse intensiivseid ja varieeruvaid toone. Ideaalne värv niisketes ruumides tänu oma kõrgele
pH-le.

Marmor-lubivärvi tootejuhend