Stucco peenpahtel

Stucco peenpahtel on lihtsalt töödeldav ja paigaldatav lubipahtel, mis on mõeldud eksklusiivsete ja peenete stuccotööde tegemiseks siledatele pindadele siseruumides. 
Juba kahe-kolme imeõhukese kihiga on võimalik saavutada kaunis läbikumav, visuaalseltmarmorit meenutav pind. Sobivaks aluspinnaks on siledad lubi-, lubitsement-, tsement- ja kipskrohvi pinnad. Ideaalseks aluspinnaks on lubipahtel. 
Stucco peenpahtel on lubi-sideainega , mis oma kõrge pH- taseme (13) tõttu mõjub hallituse tekkele pärssivalt ning sobib seetõttu hästi niisketesse ruumidesse. Toonitav looduslike pigmentidega.
Läiktehnikad nõuavad teatud vilumust ja käteosavust. Seega tuleks enne suurte pindade töötlemist eelnevalt harjutada väikestel proovipindadel.

Stucco peenpahtli tootejuhend

Safrani lubipahtel

Safrani lubipahtel - kvaliteetse krohviliiva ja lubjapasta baasil valmistatud pahtli märgsegu sisetöödeks. Toode on tehtud koostöös Limex AS –ga Saaremaalt Lümandast. Sideainena on kasutatud Saaremaal puupõletusega ahjus käsitööna toodetud kõrgekvaliteedilist, vähemalt 6 kuud laagerdunud lubjapastat. 
Sobivad aluspinnad: lubi- ja lubitsementkrohvid. Peale piisavat tahenemist strukurueeritav niiske švammhõõrutiga. Lubi vajab karboniseerumiseks õhust süsihappegaasi ja niiskust, soovitav on vähemalt kord päevas pahtlikihti niisutada, vältida tuleks tuuletõmbust ja otsest päikesepaistet seinale. Võib kasutada iseseisva lõppviimistluskihina; soovi korral üle värvida lubivärviga.

Safrani lubipahtli tootejuhend

Lubipahtel

Laia kasutusvõimalusega, hea nakkuvusega mineraalne kuivsegu siseruumides. Terasuurus kuni 0,5 mm. Lubipahtel on mõeldud siledate või kergelt struktuursete pindade tegemiseks. Sobilik kõikidele piisavalt tugevatele ja kergelt imavatele aluspindadele siseruumides nagu mineraalsed krohvid, kipsplaat, betoon.  Kõrge pH tõttu (13) toimib lubipahtel loodusliku fungitsiidina ja sobib seetõttu eriti hästi vannitubadesse ja teistesse niisketesse ruumidesse. Lubipahtel on toonitav Kreidezeit pigmentidega kuni 5% kaalust.

Lubipahtli tootejuhend