Lisaks erinevatele viimistlusmaterjalidele ja toodetele leiab Safranist ka head nõu ja häid inimesi, kes palju teavad ja teevad. 

Tallinna ja Tartu salongides nõustavad kliente meie targad tüdrukud, kelle poole võib pöörduda kõikvõimalike viimistlust puudutavate ja isegi üldisemate ehitusalaste küsimustega. Tüdrukutelt saab vastuseid selle kohta, millised peavad olema aluspinnad, millised on erinevad viimistlustehnikad ning millised on materjalikulud erinevate aluspindade korral – kõik arvutatakse ja kaalutakse grammi pealt välja. Nõu saab küsida ka selle kohta, millised materjalid omavahel sobivad ja millised mitte, mida paigaldada kuiva ruumi ning mida niiskesse, mida lakke ja mida seina, millised toonid omavahel sobivad, millised materjalid on kuumakindlad ja palju muud. Lisaks saab meie juurest kaasa võtta nii palju tooninäidised kui vaja – ja kui salongist seda õiget tooni ei leia, siis tehakse valmis spetsiaalne värviretsept ja sellele vastav uus näidis.

download (1).png
65045904_2493428417336724_8273020482920382464_n.jpg

 

 

Tallinna salongis tervitavad Sind meie Jane ja Maie. Janel on Eesti Kunstiakadeemia magistrikraad maalikunstis ning Tartu Kõrgemas Kunstikoolis on ta lisaks õppinud ka restaureerimist/konserveerimist ning disaini. Eelnevalt ongi Jane põhitööks olnud maalimine ning nüüd rikastab ta oma oskuste ja teadmistega Safrani tiimi! "Olen lõpuks leidnud tasakaalu oma töö ja hobi vahel! Klientide nõustamine ja erinevate näidiste tegemine on äärmiselt loominguline ning avastusterohke!"

 

Maie on Safranis särasilmsena töötanud juba aastast 2012 ning omab väga pikka ja laiapõhjalist kogemust looduslike materjalide ja nende paigalduse osas. Praktiliste ja ehituslike küsimustega võib tema poole kindlasti pöörduda ning samuti annab ta sisekujunduse osas väga personaalset ja oskuslikku nõu.

Ideedest tal puudust ei tule ning alati oskab midagi põnevat klientidele välja pakkuda. Niiet küsige julgesti ja saate kindla peale väga toreda ja professionaalse remondinõuande :)

 

Tartu Aparaaditehase salongis toimetavad  Baibi  ja Liisa.  Baibi alustas meie juures 2012. aasta sügisel ja tema tegeleb Tartu salongi organiseerimisega ja muidugi ka klientide nõustamisega. „Nõustamise juures meeldib mulle enim erinevate materjalidega mängimine. Minu enda lemmikud on lubipahtel ja savivärv. Samuti meeldivad mulle erinevad puidu viimistlemise tehnikad, milleks on meie õlid-vahad ja puiduvärvid ideaalsed.“ Seetõttu on ka Baibi üheks viimase aja uueks ning huvitavaks ettevõtmiseks vanadele mööblitükkidele uue elu andmine. Seega kui Sul tekib vajadus isikupäraste laudade või toolide järele, siis võid Tartu salongi poole pöörduda!

Liisa on meie meeskonna kõige uuem ja noorem liige. Tema alustas Tartu Safranis 2017 aasta oktoobrist alates ja on juba lühikese ajaga omandanud põhjalikud teadmised. Kui Liisa midagi ette võtab, siis saab see tegevus kogu tema tähelepanu ja hoole.  Suure põhjalikkusega valmivad tema käes järjest keerulisemad tooni- ja materjalinäidised. Liisa on ametilt rätsepaks õppinud ning saab nüüd Safranis töötades ühendada nii oma loomingulise poole, hea värvide ning materjalide kombineerimise oskuse kui ka tehnilise täpsuse, mis on rätsepatöö aluseks. Uued retseptid ja näidised tehakse just kliendi soovide kohaselt! :)

Meie ehitusmeister Helari on omal erialal tegelenud juba üle 10 aasta, alustades muinsusväärtusega hoonete restauraatorina, jätkates enda firma juhtimisega ja viimased aastad oleme teinud temaga suurepärast koostööd, tema praktilised nõuanded ja kogemustepagas on nii meile kui ka meie klientidele suureks abiks olnud. Helari võtab kokkuleppel töid vastu üle Eesti ja spetsialiseerub peamiselt kivihoonete restaureerimisele ja konserveerimisele, looduslikele viimistlusmaterjalide, eelkõige lubja- ja savibaasil krohvide ning tadelakti paigaldusele. „Safranis olen teinud peamiselt naturaalse siseviimistlusega kortereid, mis varieeruvad vanuselt eelmise sajandi algusest kuni uhiuuteni välja.“